متفرقه

تجربه پرش ٢٠٧ متری و تاب سواری ١٧٠ متری در سوچی

تور روسیه – تجربه پرش ۲۰۷ متری و تاب سواری ۱۷۰ متری در اسکای پارک سوچی روسیه

 

در هنگام سفر به روسیه به راحتی متوجه می شوید که سنت و مدرنیته به بهترین شکل ممکن با هم ادغام شده اند، گاه با استفاده از تور روسیه (که پیشنهاد می کنیم تور خود را از مجری مستقیم تور روسیه تهیه کنید) به دیدن کاخ هایی می روید که مربوط به چند صد سال قبل هستند و از دیدن معماری بیرونی آن، و مجسمه ها و تابلوهای نفیس قدیمی داخل آن حیرت می کنید؛ و گاه نیز به پارک هایی می روید که طبیعی هستند اما انسان ها آنها را با استفاده از علم و مهندسی امروزه خود، به تفریح گاهی بی مانند تبدیل کرده اند.

یکی از همین پارک ها اسکای پارک جی هکت است که در تور روسیه سوچی می توانید به آن سر بزنید که شایان ذکر است که اولین پارک مرتفع دنیا نیز هست. در تمام فصول سال که قصد سفر به روسیه را داشته باشید، پیشنهاد می کنیم که حتما به این پارک زیبا که توسط مخترع پرش بانجی، جی هکت ساخته شده است. که از همین سازنده آن نیز مشخص است که دوست داران هیجان حتما باید به این پارک سفری داشته باشند.

 

Skypark AJ hackett Sochi - RussiaSkypark AJ hackett Sochi – Russia

 

همان طور که ذکر شده، شهر سوچی از یک طرف به دریای سیاه و از سوی دیگر به رشته کوه های قفقاز می رسد، و شما می توانید با استفاده از پل آسمان که در سمت شرقی این پارک، در ارتفاع دویست و هفت! متری از سطح رودخانه کف دره قرار دارد، و طول آن چهار صد و چهل متر است، هم سواحل زیبای دریا را ببینید، و هم قله های پوشیده از برف رشته کوه های قفقاز را. پس در مرتفع ترین اسکای پارک جهان، بر روی بلندترین پل پیاده روی معلق دنیا که همگی تنها با تور روسیه برای شما مهیا می شود، تنها لذت بردن از این همه زیبائی و شکوه برای شما باقی می میاند.

 

تور روسیه سوچیتور روسیه سوچی

سازنده پارک جی هکت مخترع پرش بانجی باشد و خبری از این ورزش بی نهایت ترسناک (از نظر من!) نباشد؟! در مرکز این پل طویل، می توانید مرتفع ترین پرش با ارتفاع ۲۰۷ متر را تجربه کنید. در تور روسیه سوچی می توانید پرش های کوتاه تر ۶۹ متری را نیز بر فراز تنگه که ساختمانی معلق رو به صخره ها روی آن ساخته شده، انجام دهید.

شما را نمی دانم اما من هیچ وقت نی توانم هیجان ناشی از پرش را تحمل کنم، اما اگر تا به حال تجربه این کار را نداشته اید، و جرات لازم را در خود می بینید، و دوست دارید این کار را تجربه کنید، می توانید از خدمات آموزش پرش با طناب که در آنجا وجود دارد، استفاده نمائید.

 

 

تور روسیه - اسکای پارک سوچیتور روسیه – اسکای پارک سوچی

 

این پارک خدمات و امکانات بسیاری دارد که برخی از آنها را برای شما بیان می کنیم، از جمله: آمفی تئاتر، رستوران، خدمات آموزش پرش با طناب، خدمات کوه نوردی و…

علاوه بر اینها می توانید تاب سواری در مرتفع ترین تاب جهان به ارتفاع صد و هفتاد متر، و سواری بر روی چرخ و فلک روباه پرنده که در ارتفاع ۵۵۰ متری قرار دارد، را تجربه کنید، پس هر چه زودتر از طریق مجری مستقیم تور روسیه اقدام به تهیه تور روسیه سوچی کنید و از این همه زیبائی، تفریح و هیجان لذت ببرید.

 

با نظارت شرکت بین المللی ویزیتینگ راشا:
https://visiting-russia.com

 

۰۲۱۸۸۱۷۶۲۰۲

۰۲۱۸۸۳۹۸۳۴۶

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید