آموزش بهینه سازی و افزایش بازدید وبلاگ و طراحی وب سایت

اموزش راههای افزایش بازدید سایت و سئو

0

افزایش بازدید سایت دغدغه بسیاری از افرادی است که سایت دارند و میخواهند سایتشان به یک سایت پر بازدید تبدیل شود. یکی از این راهکارها انتخاب کلمه کلیدی مناسب است. در این بخش از سایت تکی کو اطلاعاتی را درباره انتخاب کلمات کلیدی در اختیارتان می گذاریم.

راههای افزایش بازدید سایت

شاید مهمترین موضوع برای افزایش بازدید سایت انتخاب کلمات کلیدی باشد. در این بخش درباره کلمات کلیدی هر انچه میدانیم تقدیمتان می کنیم. سعی کنید این مقاله را تا پایان مطالعه کنید .

راههای افزایش بازدید سایت
راههای افزایش بازدید سایت

کلمات کلیدی برای افزایش بازدید سایت

۱- کلمات کلیدی در تگ عنوان:

حتما باید کلمه کلیدی اصلی یا کلید وازه کانونی در عنوان اورده شود. چه بهتر است که ابتدای عنوان باشد. همچنین عنوان نباید خیلی طولانی باشد.

۲- کلمات کلیدی در آدرس:

کلمات کلیدی باید در پیود یکتا هم بیایند. پیوند یکتا همان ادرس سایت است. این مساله خیلی مهم است.

۳- تراکم کلمات کلیدی در متن:

منظور از تراکم کلمه کلیدی تعداد کلمات کلیدی در کل متن است. برخی میگویند این تراکم باید بین ۳ درصد تا ۷ درصد باشد. برخی هم دو نیم درصد را مفید می دانند. اما تراکم کلمه کلیدی بیش از ده درصد سم است.

۴- کلمات کلیدی در anchor text:

برای لینک دادن از کلمات کلیدی استفاده کنید. میتوانید کلمه کلیدی را به  خود پست یا خود سایت یا حتی سایت دیگری لینک دهید. همچنین عالی می شود اگر در سایت های دیگر کلمه کلیدی را به پست ما لینک دهند.

۵- کلمات کلیدی در هدر یا هدینگ (تگ های H1، H2 و …):

فراموش نکنید که تا جایی که میتوانید کلمات کلیدی را در هدینگ ها یا تگ های هدینگ به کار ببرید. این کار در افزایش بازدید سایت به شما کمک زیادی میکند.

۶- کلمات کلیدی در آغاز متن:

سعی کنید اگر امکان دارد اول هر پاراگراف مخصوصا پاراگراف اول متن از کلمه کلیدی استفاده کنید.

۷- کلمات کلیدی در تگ alt:

 در انتخاب کلمات کلیدی دقت کنید که در تگ alt تصاویر یا متن جایگزین تصاویر و حتی توضیحات تصاویر میتوانید از کلمه کلیدی استفاده کنید. تگ آلت عکسها برای افزایش بازدید سایت خیلی مهم است.

۸- کلمات کلیدی در متاتگ ها:

در توضیحات متا و همچنین کلمات کلیدی ( درجه دوم ) از کلید واژه کانونی استفاده کنید. این متاتگ ها هم برای بهینه سازی سایت شما بسیار مهم هستند.

امیدواریم از اطلاعاتی که درباره افزایش بازدید سایت و انتخاب کلمات کلیدی در اختیارتان گذاشتیم بهره کافی را برده باشید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.